Obrázek dne
mat.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 21 
Hlavní stránka

Skibi Kids novým partnerem Transbrodů

Novým partnerem závodů Transbrody je obchod Skibi Kids, který se specializuje na dětskou cyklistiku, lyžování, plavání a také špičkové dětské funkční oblečení. Skibi připraví v zázemí závodu velkou "opičí" dráhu s umělými technickými překážkami a půjčovnou dětských kol.

Skibi Kids jsou dceřinnou firmou vyhlášené cyklistické a lyžařské speciálky Ski a Bike Centrum Radotín. Proto v sortimentu Skibi Kids najdeme špičkové vybavení a oblečení na dětskou cyklistiku a lyžování od prémiových značek, jako jsou Specialized, Trek, Cannodale, Elan, Völkl nebo Rossignol.

Ve Skibi Kids lze také pořídit vše pro plavání dětí. Obchod nabízí plavky, brýle a nejrůznější pomůcky, které děti provedou plaveckou průpravou od novorozeneckého období až do juniorského věku.

Vlajkovou lodí Skibi Kids je však dětský technický a funkční textil, vhodný zejména pro sportovní a outdoorové využití, ale i pro nošení ve městě.  Najdete zde špičkové dětské...

membránové oblečení, nepromokavé oděvy do deště, dokonale zateplené zimní modely i letní šatník s vysokým UV ochranným faktorem.teré děti provedou plaveckou průpravou od novorozeneckého období až do juniorského věku.


Jádro nabídky oblečení tvoří ve Skibi Kids produkty finské značky Reima, jejímž je obchod výhradním dovozcem do České republiky. Cílem Reimy a potažmo i obchodů Skibi Kids je umožnit dětem trávit volný čas aktivně a na čerstvém vzduchu bez ohledu na počasí.

Pobočky obchodů Skibi Kids najdete v obchodních domech Kotva a DBK. Jedna pobočka je i součástí Ski a Bike Centra na adrese Topasová 1, Praha 5 - Radotín. Využít můžete i skvěle fungující e-shop www.skibi.cz.

S maskotem obchodů, medvídkem Skibim, se ale setkáte i během samotných Transbrodů, kam přiveze svou dětskou cyklodráhu zručnosti. Budou zde zdarma k zapůjčení dětská kola, odrážedla i přilby. Pro každého malého závodníka bude připravena i malá odměna. Už se na Vás a Vaše děti těší i se svým týmem!

Více o Skibi Kids naleznete na e-shopu www.skibi.cz  a nebo na facebooku https://www.facebook.com/skibi.cz

Aktualizováno (Pondělí, 07 Září 2015 20:45)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům