Obrázek dne
AC0W0307_2.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 218 
Hlavní stránka

Trasy Transbrody 2016

Start a cíl je v obci Zvole u Prahy. Při projíždění se více soustřeďte na cesty než na přesnou pozici GPS:-) Hledáme a jednáme stále o drobných úpravách některých úseků, ale zatím k nim nemáme povolení, takže v mapě ještě nejsou. Změny trasy jsou možné i v den startu s ohledem na aktuální situaci v jednotlivých lesních úsecích. Trasu si muzete take stáhnout ve formátu GPX, KML nebo Route.

Profil 50 km maratonu najdete na stránce: Mapa - zobrazení na Cykloserver.cz

Profil 20 km Fitness najdete na stránce (POZOR - START i CÍL jsou ve Zvoli, nikoli v lese, kde jsou vlaječky na mapě:): Mapa - zobrazení na Cykloserver.cz

Start bude na hrázi rybníků kolem návsi Zvole u Prahy, což bude je zajímavá podívaná pro diváky a vaše fanoušky. Celé zázemí závodu včetně registrací, občerstvení a stánků bude na fotbalovém hřišti, které je kousek od návse.

Kona Transbrody 50 km - POZOR! Trasa má limitovanou kapacitu 300 závodníků. nad tento limit již nebudeme moct dálší registrovat. využijte proto on-line registrace nebo naše kamenná prodejní místa. Na trase budou tři občerstvovačky, které zajistí pitný režim a něco k snědku - mapa zde

Fitness 23 km - trasa, která je přizpůsobena rekreačním a pohodovým jezdcům. Většína trasy vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si na ní užil cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji. Kromě klasické občerstvovačky bude k dispozici ještě jedna s pitným režimem - mapa zdeAktualizováno (Pondělí, 21 Březen 2016 20:26)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům