Banner
Obrázek dne
P1010017.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 10 
Hlavní stránka

Výsledky Northwave Transbrody 2016

Výsledková listina pro všechny měřené tratě


Aktualizováno (Pondělí, 12 Září 2016 13:56)

 

Registrace a prezentace - info

Kdo zaplatil online svoji registraci, tak má u svého jména v seznamu přihlášených uvedeno ZAPLACENO - ANO (pokud jste platili a není tam ANO, tak potřebujeme nějaký důkaz o platbě, to může být potvrzení z banky nebo screen obrazovky o platbě z vašeho účtu - pošlete nám to na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) Kdo platil na prodejnach v pátek, tak se objeví dnes večer.

Nezaplacené registrace propadají do volného prodeje. Máme stále cca 40 volných míst na 50km trať. Na dětskou i Fitness trasu je čísel také dostatek. 

Prezentace je dnes ve Zvoli na hřišti od 19:30 do 21:00 a v neděli ráno podle rozpisu:

Děti 0 až 11 let - prezentace od 7:30 do 9:00 na louce pod hřištěm  (mapa) - není to stejné místo jako pro dospělé!!!

Tratě 23 a 50 km (od 12 let) - prezentace od 7:30 do 10:00 na hřišti SK Zvole  (mapa) 

Aktualizováno (Sobota, 10 Září 2016 12:54)

 

Krab cycles servis a Skokan roku

Krab cycles bude mít na TB stánek se servisem. Zjistíte drobnou závadu před startem? Obraťte se na mechanika Ondru Hájka a on vám s tím pomůže. Kromě toho bude ve stánku energie od Nutrend a velký výběr světel a blikaček a další doplňky pro každého cyklistu. Pozor začíná se stmívat čím dál dřív:-)


 


...a navíc vás čeká na 50 km tratí výzva Krabcycles Skokan (nebo skokanka) roku určená pro závodníky co jeli loni a nejvíce si zlepší čas! Výhra je závodní dres Krab cycles v hodnotě 1590,- Kč a poukaz na nákup v Krab cycles ve výši 505,- Kč.

Aktualizováno (Pátek, 09 Září 2016 21:45)

 

Čtěte ať víte - praktické informace k závodu

Prezentace a registrace pro zaplacené i příchozí bez zaplacené registrace

Speciální akce! Abychom ulevili vám i sobě, tak otevřeme mimořádnou prezentaci i registraci na všechny tratě (děti i dospělí) už v sobotu večer od 19:30 do cca. 21 hod. Můžete si vyzvednout startovní tašku (pokud máte zaplaceno online) nebo se zaregistrovat, zaplatit a vzít si tašku - v neděli už přijedete jen na start. 

Nedělní prezentace:

Děti 0 až 11 let - prezentace od 7:30 do 9:00 na louce pod hřištěm  (mapa) - není to stejné místo jako pro dospělé!!!

Tratě 23 a 50 km (od 12 let) - prezentace od 7:30 do 10:00 na hřišti SK Zvole  (mapa) 

Parkování

Pro všechny závodníky a jejich doprovod je dostatek místa na velké posekané louce, která se nacházi ma komunikaci směrem ze Zvole na Vrané nad Vltavou. Na příjezdových cestách budou šipky a potkáte určitě i ochotné hasiče s SDH Zvole, kteří vám pomohou s navigací - mapa zde 

Startovací plán - časy startů

Děti 7 - 11 let - od 9:30 start dětských tras (na stejném místě jako dětské prezentace - mapa)  - cíl  na hřišti SK Zvole  (mapa)   (bude zajištěno pohlídání dětí od pořadatelů)

Děti 4-6 let - 10:00 start dětských tras (na stejném místě jako dětské prezentace - mapa) 

Děti 0 - 4 let 10:10 start dětských tras (na stejném místě jako dětské prezentace - mapa)

Fitness trasa 23 km - 11:00 na návsi Zvole

Hlavní závod 50 km - 11:30 na návsi Zvole


Vyhlášení výsledků a tomboly

Děti 0 - 11 let - 11 hodin  na hřišti SK Zvole  (mapa)  (zázemí závodu)

Fitness trasa 23 km - 13:00 hodin  na hřišti SK Zvole  (mapa)  (zázemí závodu)

Hlavní závod 50 km - 14:00 hodin  na hřišti SK Zvole  (mapa)  (zázemí závodu)

Oriantační mapaČipy na měření času závodníků

Na tratích 50, 23 a dětské 5 km budou mít závodníci čipy. Chceme upozornit na jejich správné umístění na botu – viz obrázek ke stažení zde. Umístění kamkoli jinam než na botu znamená, že nemusí být váš čip při průjezdu startem nebo cílem změřen.


Popis závodních tratí: 

Hlavní závod – trasa 50 km

Hlavní závod je usazen do kopcovité krajiny mezi Vltavou a Sázavou. Po technické stránce se jedná o obtížnější závod, což se projeví hlavně při větších deštích. Za zmínku rozhodně stojí, že závod nemá žádné silniční úseky. Letošní ročník je opět omezen počtem startujících na 300 pro trasu 50 km. Důvodem je hlavně udržení kvality závodu a minimalizace dopadu na cesty, po kterých závod vede.
Dávejte pozor v brodech v Zahořanském údolí na vypadlé kameny v brodech a v případě, že nejedete přímo o bednu zvolte i nižší rychlost na přejezdy těchto brodů.

Fitness trasa 23 km

Krátká varianta závodu je přizpůsobena rekreačním jezdcům. Celá trasa vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si užil i cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji.

Dětské závody

Děti se jako každý rok mohou těšit nejen na závodění, ale také na spoustu zábavy na Zvolském hřišti. Dětské kategorie jsou rozdělené podle věku a s rozdělením na kluky a holky. Pro starší děti jsme připravili v lese krásnou trať se zábavnými úseky jako klopené zatáčky, malé skokánky, lávka nebo jen „hupíky“ nahoru dolů.

Budeme rádi, když rodiče půjdou podpořit nejen svoje ratolesti na trať a kromě fandění případně pomohou i v různých svízelných situacích jako je spadlý řetěz:-) Info u registrací dětských závodů. 


Mapa dětské tratě 7 - 11 let

Značení 

Trať 50 a 23 km je značena šipkami s jednotným tvarem, ale odlišnými barvami: zelená a oranžová - viz obrázky. Odbočky a složitější nebo nebezpečné úseky jsou značeny reflexní oranžovou šipkou. Dále na některých místech bude u šipek pro zvýraznění “mlíko” (červenobílá páska). Na silničních přejezdech budou pořadatelé ve vestách nebo hasiči. Přesto nemáte na silnici absolutní přednost a dbejte pravidel silničního provozu!  Buďte ohledulpní i vůči turistům a dalším lidem, které můžete na trati potkat. Cesty nejsou uzavřené jen pro váš závod.

Dětská trať 7 až 11 let je téměř celá ohraničená páskou (máme připraveno 3 km pásky) a na trati bude dostatek pořadatelů.

Občerstvovačky

Jedna společná s jídlem a pitím pro 50 i 23 km v Zahořanech. Pro dlouhou trať bude občerstvovačka s pitným režimem nad Kamennými Vraty, pod Ďáblem a pak společná s 23 km nad Zlatým údolím.  Mapa všech občerstvovacích stanic zde
Prosíme všechny závodníky, aby neodhazovali po cestě odpadky. Nejen, že jsme pod přísnou kontrolou úřadů a odboru životního prostředí, ale hlavně se to prostě nedělá. Odpadky můžete odhodit, kdekoliv u pořadatelů a oni se již postarají o jejich ekologickou likvidaci. Plastový kelímek nebo bidon se v přírodě rozkládají 50 - 80 let:-(

Výsledky

Výsledky budou k dispozici online přes internet. Nebudeme vás tedy trápit čekáním na vylepování papírů, ale můžete je sledovat přímo ve vašem mobilu. Výsledky se načítají online ihned po průjezdu cílem (tyto výsledky jsou negarantované pořadatelem). Oficiální výsledky budou potvrzeny až při vyhlášení vítězů po skončení závodu. 

Adresa pro sledování výsledků: http://live.results.cz/livepro.php?event=201658transbrody

Pro načtení adresy můžete použít tento QR kód: 


Aktualizováno (Sobota, 10 Září 2016 21:48)

 

Trojnásobný mistr světa ve startovním poli

Už v neděli přivítáme ve Zvoli trojnásobného obhájce titulu mistr světa ve skládání skládačky Brompton na čas Ivo Petrouše. Tento borec to zvládne pod 7 vteřin a ani na letošním mistorství světa v Londýně neměl konkurenci.

Pokud vše vyjde, tak nám své umění předvede před závěrečnou tombolou 50 km trati. Zároveň si zkusí zazávodit (na horském kole) i na trati 50 km, tak uvidíme jak si povede. Tady je odkaz na video se složením pod 7 a článek k letošnímu mistrovství světa v Londýně.

Aktualizováno (Úterý, 06 Září 2016 22:24)

 

Registrace a platby na Northwave Transbrody

Úterý 6.9. je poslední den, kdy můžete provést online registraci a zaplatit startovné dopředu. Prosím uhraďte startovné ještě během úterý 6.9., tak aby se vaše platba dostala do pátku na náš účet a mohli jsme vše zkontrolovat a připravit na nedělní prezentaci. Nezaplacená online registrace propadá a bude v den závodu volně k dispozici pro příchozí (kdo dřív příjde ten jede)

Máme pro vás dobrou zprávu! V kamenných prodejních místech budou startovní tašky za snížené startovné k zakoupení až do pátku 9.9. nebo do vyprodání zásob. Prodejní místa pro věkové kategorie od 7 do nekonečno: 

Cykloservis Krabcycles (www.krabcycles.cz) nebo v restauraci U Zdenky (René - úterý a středa zavřeno) , Nechánice - Sulice.

Aktualizováno (Úterý, 06 Září 2016 10:02)

 

Půjčení kola Kona na závod

V rámci závodu Northwave Transbrody 2016, který se konná již tento víkend budete mít možnost si vyzkoušet kola Kona. Jedná se o modely HEI HEI RACE a EI HEI RACE DL. K testování budeme mít připraveny velikosti M, L, XL. Kola si bude možno zapůjčit přímo na závod a k dispozici budou 3 modely a 3 velikosti.

K zapůjčení budete potřebovat 2 doklady totožnosti a podpis na zapůjční protokol. S sebou si nezapomeňte vlastní pedály. rezervace možná na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno (Pondělí, 05 Září 2016 18:42)

 

Výhra na pohodu (v tombole:-)

V úterý 6.9. končí online prezentace a s tím i možnost být zařazen do tomboly o kolo Kona a hodně dalších zajímavých cen. Tombola je pro každou trasu zvlášť a proto máme do tombol připravená 3 kola (pro děti, Fitness i 50 km). Podmínkou pro všechny závodníky je zaplatit dopředu. Můžete se registrovat zde na webu a zaplatit přes účet nebo zakoupit startovní tašku v Krabcycles či cyklistické restauraci U Zdenky (René) - u dětí do 6 let jen platba online.

Letos vyhlášena na trase 50 km kategorie Krabcycles Skokan roku - vyhraje závodník, který bude mít nejlepší časový posun mezi ročníkem 2015 a 2016 (pozitivní:-). Podmínkiu je registrace a platba dopředu, aby se mohli naši časoměřiči připravit.

Aktualizováno (Pátek, 02 Září 2016 19:35)

 

MUC-OFF ATHLETE CARE RANGE - představujeme partnery


Muc-Off si většina cyklistů spojuje zejména s údržbou kola, případně také péčí o  příslušenství jako jsou helmy, tretry atd. 

Speciální řada Athlete Care Range je však komplexní řada určená pro vrcholové i výkonnostní sportovce založená výlučně na přírodních derivátech. Řada je tvořena krémy a balzámy, které se aplikují přímo na pracující svaly zatěžované v dané sportovní disciplíně a přes pokožku se tak přímo vstřebávají tam, kde mají nejvíce pomáhat.
Aplikace jednotlivých produktů této speciální řady přispívá:

  • ke zvýšení výkonnosti a vytrvalosti
  • k zahřátí, posílení a stimulaci svalů
  • k rychlejší a efektivnější regeneraci
  • k ochraně a prevenci zranění, vzniků otlaků, odřenin či opruzenin 

Někteří z Vás již ve startovní tašce nalezli Muc-Off Amino Mucle Recovery balsam, který se používá po výkonu pro urychlení regenerace. Vy ostatní budete mít díky Muc-Off možnost vyzkoušet ve stánku této značku, který se bude nacházet v prostoru cíle, všechny produkty této značky, aplikovat je na vlastní svalové partie a připravit se díky nim na lepší výkon v závodě nebo právě rychlou regeneraci po něm. To vše pro Vás Muc-Off  v rámci testování připravil zcela ZDARMA

Více informací na stránkách Muc-off

Aktualizováno (Pátek, 02 Září 2016 18:46)

 
Více článků...
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům