Obrázek dne
pp.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 12 
Hlavní stránka

Letošní rok 17 září - BMC Transbrody 2017


Tak už nás věechny čeká už 9 ročník MTB závodu Transbrody. Start závodu zůstává ve Zvoli u Prahy, ale posune se zázemí z fotbalového hřište Zvole (děkujeme za zázemí v minulých dvou ročnících) do prostorného areálu na jižním okraji Zvole. 

Trasa krátké i dlouhé trati se tím lehce změní v dojezdu do cíle. Velmi pozitivní zpráva je, že bude o jeden silniční přejezd méně. Nebudeme už křižovat poměrně frekventovanou silnici Zvole - Vrané nad Vltavou. 

Velkou změnu čeká trať pro děti. Jednak jsem se rozhodli nedělat souťěžení úplně nejmenších dětí a soustředit organizátory na trat pro děti do 11 let. Budou zde dvě kategorie. Trasu budeme přes léto budovat v lese mezi Zvolí a Březovou a bude opět měřit okolo 5 km.

Aktualizováno (Středa, 21 Červen 2017 19:56)

 

Výsledky Northwave Transbrody 2016

Výsledková listina pro všechny měřené tratě


Aktualizováno (Pondělí, 12 Září 2016 13:56)

 

Registrace a prezentace - info

Kdo zaplatil online svoji registraci, tak má u svého jména v seznamu přihlášených uvedeno ZAPLACENO - ANO (pokud jste platili a není tam ANO, tak potřebujeme nějaký důkaz o platbě, to může být potvrzení z banky nebo screen obrazovky o platbě z vašeho účtu - pošlete nám to na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) Kdo platil na prodejnach v pátek, tak se objeví dnes večer.

Nezaplacené registrace propadají do volného prodeje. Máme stále cca 40 volných míst na 50km trať. Na dětskou i Fitness trasu je čísel také dostatek. 

Prezentace je dnes ve Zvoli na hřišti od 19:30 do 21:00 a v neděli ráno podle rozpisu:

Děti 0 až 11 let - prezentace od 7:30 do 9:00 na louce pod hřištěm  (mapa) - není to stejné místo jako pro dospělé!!!

Tratě 23 a 50 km (od 12 let) - prezentace od 7:30 do 10:00 na hřišti SK Zvole  (mapa) 

Aktualizováno (Sobota, 10 Září 2016 12:54)

 

Krab cycles servis a Skokan roku

Krab cycles bude mít na TB stánek se servisem. Zjistíte drobnou závadu před startem? Obraťte se na mechanika Ondru Hájka a on vám s tím pomůže. Kromě toho bude ve stánku energie od Nutrend a velký výběr světel a blikaček a další doplňky pro každého cyklistu. Pozor začíná se stmívat čím dál dřív:-)


 


...a navíc vás čeká na 50 km tratí výzva Krabcycles Skokan (nebo skokanka) roku určená pro závodníky co jeli loni a nejvíce si zlepší čas! Výhra je závodní dres Krab cycles v hodnotě 1590,- Kč a poukaz na nákup v Krab cycles ve výši 505,- Kč.

Aktualizováno (Pátek, 09 Září 2016 21:45)

 

Trojnásobný mistr světa ve startovním poli

Už v neděli přivítáme ve Zvoli trojnásobného obhájce titulu mistr světa ve skládání skládačky Brompton na čas Ivo Petrouše. Tento borec to zvládne pod 7 vteřin a ani na letošním mistorství světa v Londýně neměl konkurenci.

Pokud vše vyjde, tak nám své umění předvede před závěrečnou tombolou 50 km trati. Zároveň si zkusí zazávodit (na horském kole) i na trati 50 km, tak uvidíme jak si povede. Tady je odkaz na video se složením pod 7 a článek k letošnímu mistrovství světa v Londýně.

Aktualizováno (Úterý, 06 Září 2016 22:24)

 

Registrace a platby na Northwave Transbrody

Úterý 6.9. je poslední den, kdy můžete provést online registraci a zaplatit startovné dopředu. Prosím uhraďte startovné ještě během úterý 6.9., tak aby se vaše platba dostala do pátku na náš účet a mohli jsme vše zkontrolovat a připravit na nedělní prezentaci. Nezaplacená online registrace propadá a bude v den závodu volně k dispozici pro příchozí (kdo dřív příjde ten jede)

Máme pro vás dobrou zprávu! V kamenných prodejních místech budou startovní tašky za snížené startovné k zakoupení až do pátku 9.9. nebo do vyprodání zásob. Prodejní místa pro věkové kategorie od 7 do nekonečno: 

Cykloservis Krabcycles (www.krabcycles.cz) nebo v restauraci U Zdenky (René - úterý a středa zavřeno) , Nechánice - Sulice.

Aktualizováno (Úterý, 06 Září 2016 10:02)

 

Výhra na pohodu (v tombole:-)

V úterý 6.9. končí online prezentace a s tím i možnost být zařazen do tomboly o kolo Kona a hodně dalších zajímavých cen. Tombola je pro každou trasu zvlášť a proto máme do tombol připravená 3 kola (pro děti, Fitness i 50 km). Podmínkou pro všechny závodníky je zaplatit dopředu. Můžete se registrovat zde na webu a zaplatit přes účet nebo zakoupit startovní tašku v Krabcycles či cyklistické restauraci U Zdenky (René) - u dětí do 6 let jen platba online.

Letos vyhlášena na trase 50 km kategorie Krabcycles Skokan roku - vyhraje závodník, který bude mít nejlepší časový posun mezi ročníkem 2015 a 2016 (pozitivní:-). Podmínkiu je registrace a platba dopředu, aby se mohli naši časoměřiči připravit.

Aktualizováno (Pátek, 02 Září 2016 19:35)

 

MUC-OFF ATHLETE CARE RANGE - představujeme partnery


Muc-Off si většina cyklistů spojuje zejména s údržbou kola, případně také péčí o  příslušenství jako jsou helmy, tretry atd. 

Speciální řada Athlete Care Range je však komplexní řada určená pro vrcholové i výkonnostní sportovce založená výlučně na přírodních derivátech. Řada je tvořena krémy a balzámy, které se aplikují přímo na pracující svaly zatěžované v dané sportovní disciplíně a přes pokožku se tak přímo vstřebávají tam, kde mají nejvíce pomáhat.
Aplikace jednotlivých produktů této speciální řady přispívá:

  • ke zvýšení výkonnosti a vytrvalosti
  • k zahřátí, posílení a stimulaci svalů
  • k rychlejší a efektivnější regeneraci
  • k ochraně a prevenci zranění, vzniků otlaků, odřenin či opruzenin 

Někteří z Vás již ve startovní tašce nalezli Muc-Off Amino Mucle Recovery balsam, který se používá po výkonu pro urychlení regenerace. Vy ostatní budete mít díky Muc-Off možnost vyzkoušet ve stánku této značku, který se bude nacházet v prostoru cíle, všechny produkty této značky, aplikovat je na vlastní svalové partie a připravit se díky nim na lepší výkon v závodě nebo právě rychlou regeneraci po něm. To vše pro Vás Muc-Off  v rámci testování připravil zcela ZDARMA

Více informací na stránkách Muc-off

Aktualizováno (Pátek, 02 Září 2016 18:46)

 

Huráááá na dětskou trať

Dětská trať 7- 11 je celá průjezdná a čeká na první závodníky. Oproti loňsku jsme ji o kousek prodloužili a snad o trochu vylepšili, tedy alespoň podle nás. :) Přijeďte se podívat a vyzkoušejte sami.  

Tratě pro děti do 6 let budou postaveny v den závodu na stejné louce kde bude startovat závod dětí 7-11let.

Velká dětská tombola s hlavní výhrou kolo Kona v hodnotě 10 000,-Kč a další ceny od spolecenske-hry.cz, Krabcycles, FAKEER a ostatních partnerů. Podmínkou je registrace a platba startovného dopředu - uzávěrka již úterý 6 září! Pro děti v kategorii 7 až 11 let je možné zakoupit startovné v kamenné prodejně Krabcycles (www.krabcycles.cz) nebo v restauraci U Zdenky (René), Nechánice - Sulice.

Tip pro rodiče
V den závodu by bylo dobré ty naše ratolesti podpořit i na trase v lese!! Myslím, že si to zaslouží a určitě jim to i pomůže. 

Mapa dětské trasy 7 - 11 let na cykloserveruAktualizováno (Středa, 31 Srpen 2016 21:28)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům