Obrázek dne
KLIKA 2008 081.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 236 
Hlavní stránka

Fotky ze závodu - Aktualizace 6.10.

Ve fotogalerii najdete fotky od Dana Beneše, kterým nám letos fotil závodníky převážně v brodech. První část galerie obsahuje fotky před občerstvovačkou v Zahořanech, takže by se tam měli najít závodníci z dlouhé i krátké trasy.

V druhé části jsou fotky ze závěrečného průjezdo po proudu potoka, kde jsou závodníci z dlouhé tratě.

6.10. - přidány nové fotky od našeho fotografa. Závodníci krátké i dlouhé trati v průjezdu Zahořanských brodů.

Aktualizováno (Sobota, 06 Říjen 2012 19:47)

 

Jak to viděl a cítil nejrychlejší závodník

Se svolením autora McBlackyho (vítěze letošního i loňského ročníku Transbrody) vám přinášíme jeho zážitky z průběhu závodu. Zároveň zde příští týden zveřejníme také rozhovor.

Závodní komunita MTB se v posledních deseti letech rozrostla do neskutečných rozměrů a na to zareagovala pořadatelská nabídka závodů. Ne vždy se ale závod přenese přes počáteční problémy a stane se z něj stabilní podnik v kalendáři. Dochází pak ke zkracování tras nebo ke snižování jejich počtu a závodníků jezdí méně a méně. Trans Brody jsou naštěstí opačný případ a jezdí na ně rod od roku více účastníků...celý článek

 

Aktualizováno (Středa, 19 Září 2012 23:49)

 

Výsledky a fotografie ze závofu Transbrody 2012

AKTUALIZOVÁNO - Výsledky byly letos aktualizované online přes internet ihned po průjezdu cílem. Ve výsledcích jíž najdete samostatné rozdělení podle kategorií a take výsledky z dětských tratí.

První fotky a vide najdete v menu "Fotografie a videa". Pokud máte také nějaké pěkné fotky, o které se chcete podělit s ostatními, tak nám můžete poslat odkaz na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Děkujeme.


Aktualizováno (Pondělí, 17 Září 2012 19:24)

 

Transbrody 2012 - změna značení

Vážené závodnice, závodníci a příznivci závodu Transbrody,

termín závodu se nám již nezadržitelně blíží a proto bysme vás tímto chtěli upozornit na dvě důležité věci. První je včasné přihlášení on-line, kterým získáte dárek v podobě trička Transbrody 2012, druhá zpráve se týká změny značení závodní tratě.

Od loňského závodu,jsme jednali s vedením Lesů ČR a dospěli k tomu,že v prostorách jimi spravovaných musíme trať přeznačit na jinou než oranžovou barvu. Na výběr jsme měli jen zelenou nebo hnědou, tak jsme se nakonec rozhodli pro zelenou. Oproti oranžové šipce je však hůře viditelná. Mimo prostory Lesů ČR zůstávají oranžové reflexní šipky. Při závodech doplníme zelenou šipku výstražnou červeno-bílou páskou (tzv. mlíkem) a posílíme pořadatelská stanoviště.

Ještě bych se rád zmínil o dětské trati pro kategorii 7 – 11 let. Vybrali jsme ji tak, aby si opravdu každý malý biker zkusil záludnost trati pro dospělé, ale zároveň jsme brali ohled na jejich zkušenosti a věk. Není to okruh kolem hřiště, ale poctivých 5 km závodní trati se vším co k tomu patří včetně pořadatelů, kteří celou trať zabezpečují. Těším se na vaší účast.

Za Záhořanskou kliku, ředitel závodu – Přemysl Vykopal

Aktualizováno (Středa, 05 Září 2012 21:11)

 

MTB závod TRANSBRODY 2012

16. září 2012 se uskuteční IV. ročník MTB závodu TRANSBRODY

Závodní trať vede v kopcovité krajině převážně po lesních nebo polních štěrkopískových cestách, se zabezpečenými přejezdy asfaltových komunikací. Start z Libře začíná stoupáním na Radlík a přes Kamenná Vrata, Petrov, Zahořanské údolí, Březovou - Oleško, Zvoli, Libeň až do cíle v Libři. Krátká trať měří 25 km a i když  je typ profilu - stoupání - sjezd - stoupání - sjezd, je trať určena širší veřejnosti. Kompletní popis obou tratí a mapu najdete v kategorii Trasa a mapa závodu

Dlouhá trať je náročnější. V 50 km délce přibylo více lesních pasáží, sjezdů a brodů. Celkové převýšení dělá 1017m a má vskutku v sobě mnoho adrenalinu, který čeká na vaše využití. Krátká trať je méně náročná už jenom svou poloviční délkou 25km. Jsou však na ní zajímavé jízdní pasáže, které každého bikera nebo i cyklistu potěší.

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 20 Srpen 2012 20:28)

 

GPS trasa závodu

Projeli jsme pro vás celý závod TRANSBRODY a nyní si můžete stáhnout a nahrát do svého telefonu nebo cyklo navigace přesnou trasu. Trasu si muzete take stáhnout ve formátu GPX, KML nebo Route. Profil i detaily najdete na stránce: Mapa - zobrazení na Cykloserver.cz

 

Aktualizováno (Úterý, 07 Srpen 2012 21:54)

 

Prohlášení k MTB závodu TRANSBRODY 2011

Závod Transbrody 2011 je již sice minulostí, ale myslím, že si zaslouží pár slov. Je vidět, že spousta hodin věnovaných přípravě se vyplatila. Pevné značeni i vyčištěni průjezdnosti trasy se setkalo s kladnou odezvou účastníků. I když se určitě najde někdo, kdo bude a nebo je nespokojen. Našim cílem je stále se zlepšovat jak ve kvalitě trati, tak v zajištění dobré navigace. Tímto Vám děkujeme za vaše připomínky a náměty na které budeme postupně reagovat. Čeká nás ještě spousta práce a jednání, abychom pro Vás připravili zajímavý a atraktivní závod Transbrody 2012.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem organizátorům a ostatním, kteří pomáhali při organizaci a zabezpečení trasy.

Samozřejmě patří poděkovaní všem závodníkům za jejich účast a sportovní chování. Na příštím ročníku závodu Transbrody 2012 nashledanou a cyklistice zdar.

Ředitel závodu: Přemysl Vykopal

Aktualizováno (Středa, 21 Září 2011 20:10)

 

Transbrody 2011 - konec dobrý všechno dobré

Dnes proběhl a věříme, že úspěšně další ročník MTB závodu Transbrody. Všem závodníkům děkujeme za jejich výkony a během týdne vydáme prohlášení organizátorů k letošnímu ročníku.

Pokud máte fotogalerie ze závodu, tak můžete posílat odkazy na galerie na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript V případě komentářů nebo jen potřeby sdělit nám nebo ostatním závodníkům svoje zážitky využijte Diskuze k závodu na těchto stránkách.

Výsledková listina pro krátkou i dlouhot trať je ke stažení v rubrice Výsledky

Aktualizováno (Středa, 21 Září 2011 20:19)

 

Přijeďte si porovnat síly s našimi reprezentanty

Letošní účast na MTB závodu TRANSBRODY přislíbil Filip Eberl
z teamu REMERX CYCLING
a také úřadující mistrině ČR do 23 let Jitka Škarnitzlová z GIANT Cycling Teamu.

 
Více článků...
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům