Obrázek dne
IMG_4715.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 167 
Hlavní stránka

Pohár pro nejrychlejšího závodníka Dolnobřežanska

Obec Zvole společně s MAS Dolnobřežansko přišli s nápadem vytvořit specialní kategorii pro závodníky z mikroregionu Dolnobřežanska. Abychom to dokázali připravit, tak jsme museli přistoupit k omezení na trvalé bydliště v jedné z obcí z mikroregionu a na dlouhou závodní trať 50 km. Pohár bude putovní a nejrychlejší závodník na něm bude mít trvale vyryté svoje jméno a ročník závodu Transbrody. Bude se s ním samozřejmě moct pomazlit:), vyfotit a domů si odveze zmenšenou kopii. Originál pak bude uložen v obci Zvole nebo vystaven na dostupném místě - o tom se ještě nerozhodlo. Závodník se musí sám aktivně do této kategorie přihlásit buď......

Aktualizováno (Středa, 19 Srpen 2015 20:55)

Celý článek...

 

Trénink Transbrody, 6.9., Zvole u Prahy

V neděli 6.9. bude poslední šance si s průvodcem projet hlavní trasu závodu. Projíždka bude pro závodně laděné jezdce. Pojede se v ostřejším trénikovém tempu pod vedením týmového závodníka Rideko-Transbrody Tomáše Bartche, držitele stříbra z letošního Krakonošáka na trati 123 km. Projedete si všechny nové technické pasáže a nevynecháte žádný brod ani sjezd. Sraz v 10:30 na návsi Zvole u Prahy (u cukrárny).

Aktualizováno (Úterý, 18 Srpen 2015 06:59)

 

AGAVE 9 Gel - představujeme partnery závodu

Agave 9 je americká značka energetického gelu, která je pro Evropu vyráběna na Slovensku . Jistě se vám při vyslovení "zaklínadla"  energetický gel vybaví velké množství těchto přípravků, které jsou na českém trhu běžně dostupné a které se ve velkém konzumují při závodech.

Tak na ty skutečně zapomeňte, neboť Agave 9 Gel stojí mnoha ohledech mimo tento proud energetických produktů. 

Aktualizováno (Středa, 19 Srpen 2015 19:29)

Celý článek...

 

Ukázka - nový sjezd Radlík

Projeli jsme ty nejlepší sjezdy letošního závodu. Zde je malá ukázka z testování trati. Finání sestřihané video bude během příštího týdne jako pvní díl seriálu GoPro videí (ještě chystáme nejlepší krpály a brody:)

ukázka sjezd RadlíkAktualizováno (Neděle, 07 Červen 2015 20:14)

 

REGISTRACE pro závodníky i dobrovolníky spuštěna!

Co vás čeká letos nového?

Především jsme změnili místo startu a cíle. Letos poprvé bude ve Zvoli u Prahy, kde jsme dostali velmi dobré podmínky a zázemí od obce. Start bude na hrázi rybníků kolem návsi, což bude jistě zajímavé i pro místní obyvatele (viz foto u článku). Celé zázemí závodu včetně registrací, občerstvení a stánků bude na fotbalovém hřišti, které je kousek od návse.

 

 

 

Dlouhá trasa - díky změně startu nám odpadnou dva přejezdy poměrně hlavní silnice z Břežan do Jílového. Jelikož krátká bude mít svojí zcela samostatnou trasu, tak můžeme také přidat několik techničtějších ůseků. Připravíme pro vás i videa a budeme je postupně zveřejňovat zde a na našem facebooku - Rideko Transbrody. Přidáme také dvě občerstvovačky, které zajistí pitný režim.

Registrace na dlouhou trať

Krátká trasa - bude se jednat o úplně novou trasu, která bude přizpůsobena rekreačním jezdcům. Celá trasa vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si na ní užil cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji. Kromě klasické občerstvovačky bude i zde druhá s pitným režimem.

Registrace na krátkou trať

Dobrovolníci - rozhodli jsme se letos veřejně požádat o pomoc s pořádáním závodu. Hledáme lidi především na trať pro organizaci průjezdu složitějšími místy, ale uvítáme i pomoc na specializované věci jako např. fotograf, zdravotnická pomoc, rychlá spojka na motorce nebo čtyřkolce atd. Při registraci nám v poli "Poznámka" můžete doplnit s jakou konkrétní činností nám můžete pomoct. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se jak dále postupovat.

Registrace dobrovolníků

Aktualizováno (Neděle, 19 Duben 2015 20:04)

 

Zapište si do kalendáře - 13.9.2015

Neděle 13 září 2015 - to je datum konání letošního závodu Rideko Transbrody. Registraci do závodu spustíme od března. Stejně jako loni chystáme pro prvních 200 závodníků s dopředu zaplaceným startovným praktický dárek. Registrace a zaplacení předem bude výhodnějšé o 100Kč než v den závodu. Zároveň letos umožníme závodníkům zakoupit si registraci a zároveň udělat prezentaci na kamenných prodejních místech. Závodník pak už jen dorazí klidně těsně před startem a může vyrazit na trať. Bližší informace budou v samostatném článku při spuštění registrací.

Aktualizováno (Neděle, 25 Leden 2015 19:52)

 

Při závodu Rideko TRANSBRODY 2015 dojde ke zvalitnění trati a zázemí závodníků

Letošní ročník bude přelomový a ponese se ve znamení mnoha změn. Věříme, že hlavně pozitivních pro všechny závodníky i jejich fanoušky. Zásadní změna se týká nové lokality pro start a cíl závodu. Po několika příjemných letech opouštíme obec Libeř (děkujeme obci, starostovi I všem, kteří nám zde pomáhali) a přesouváme se do nedaleké obce Zvole.

Dlouhá trasa 50 km okruhu dozná několika změn. Předně ubyde jeden přejezd přes hlavní silnici a dále po loňském úspěchu s trailem z Petrova do Zahořanského údolí budeme hledat a budovat další podobné úseky především v dnes rychlých a netechnických sjezdech:-) Dále se rozšíří počet občerstvovaček o dvě místa s „pitným režimem“ - 1) přejezd silnice k Obrázku; 2) výjezd ze Zlatého údolí.

Zásadní změnou projde krátká trasa, která bude v délce 23 km a proti předchozím ročníkům bude opravdui pro hobby a rekreační jezdce, kteří si chtějí udělat v neděli příjšmnou závodní projížďku a trochu se u toho porovnat s ostatními. Na trase bude jen jeden větší kopec a to s malým převýšením a celkově bude stoupání na této trase něco málo přes 350 metrů. Trasa povede ze začátku stejně jako dlouhá, ale po brodu Zahořanského potoka odbočí rovnou do Zahořan na občerstvovačku. Odtud bude zmíněný kopec k Novému okrouhlu a vrstevnocová cesta nad Zlaté údolí. Dále se závodníci na krátké trase vyhnou sjezdu (nebo hlavně výjezdu:-) Zlatému údolí i sjezdu a výjezdu od Vraného nad Vltavou. Takže, pohoda pro rekreanty a pěkný závod pro kategorii kadetů.

Nově budou také vznikat dětské tratě. Pro nejmenší budou v blízkosti fotbalového hřiště Zvole. Větší kluci a holky si projedou terény mezi Zvolskou Homolí a Ohrobcem. Start i cíl všech dětských kategorií bude v prostoru fotbalového hřiště Zvole.

Aktualizováno (Čtvrtek, 22 Leden 2015 14:15)

 

Závod pohledem závodníků a nové fotky

Nabízíme vám pohled na letošní závod, tak jak jej popsali sami závodnící. Ve fotogalerie najdete také nové fotky včetně průjezdu jednotlivých závodníků předposledním brodem před občerstvovačkou v Zahořanech. Pokud máte také nějaké pěkné fotky, nebo jste napsali na blog svoje zážitky, tak nám je můžete poslat ke zveřejnění na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Díky!

MTB-Blog - TransBrody (Lukáš Hofman)

Přes nepříznivé počasí, které spíše vybízelo zůstat v posteli, jsem se vydal na již 6. ročník závodu Trans Brody v Libři u Prahy. Jak již název napovídá, občas na trati potkáte nějaký ten brod, což s ohledem na současné počasí, kdy většina brodů dosahovala 1. stupně povodňové aktivity, zaručovalo kopec srandy....celý článek

SCHUMIHO CYKLISTICKÝ DENÍČEK - Trans brody 14.9.2014 (Martin Čížek)

Transbrody svojí trasou podle mého patří mezi nejhezčí MTB závody ve středních Čechách. Tolik nádherných XC úseků a kořenatých singlíků nacpat do jednoho dlouhého okruhu … pecka! Přitom je to kousek za Prahou, tzn. Libeř (pod Jílovým). Jak už název závodu napovídá, místní specialitou jsou brody, těch je tu minimálně 15 a dokonce se v závěru projíždí 500m úsek přímo potokem, docela zážitek :-D .....celý článek

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 22 Září 2014 20:17)

 

Výsledky a časy

Kompletní oficiální výsledkovou listinu pro 50 a 25km najdete zde.

Výsledkovou listinu dětí 7-9 let najdete zde.

Výsledkovou listinu dětí 10-11 let najdete zde.

Vítězem hlavní kategorie mužů do 35 let se stal Honza Šťastný z týmu BikeClinic Cannondale s časem 2:12:28. O více než 7 minut za ním přijel do cíle Lukáš Hofman z týmu Ski a Bike Centrum Radotín a na třetím místě se umístil domácí závodník Tomáš Bartsch z týmu Transbrody – Rideko se ztrátou 9:13 minuty na první místo.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Září 2014 07:11)

 
Více článků...
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům